Desert Inn San Ignacio

**
Domicilio Conocido Santa Rosalia, San Ignacio, Mexico, 23930
Online rezervace. Ceny od MXN867.

Online rezervace
Ceny od MXN867

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od MXN 867
Desert Inn San Ignacio is a comfortable hotel in San Ignacio.

Rooms
Make yourself at home in one of the air-conditioned guestrooms. Cable television is provided for your entertainment. Conveniences include phones and desks, and housekeeping is provided daily.

Facilities
Dining facilities at Desert Inn San Ignacio include a restaurant. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Public areas at Desert Inn San Ignacio are comfortably air-conditioned. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Business/Internet: Business guests at Desert Inn San Ignacio will take advantage of business services. The following Internet options are available at the hotel: high-speed wireless access is complimentary; dial-up access is offered for a surcharge.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost. Valet parking is also available.

Jak udělat rezervaci Desert Inn San Ignacio

Vytvoření rezervace v Desert Inn San Ignacio je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 9.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

Hotele w pobliżu Desert Inn San Ignacio